Interim Vezető – Baranya Megye

Aka kereskedelmi kft. - Villány
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A feladatkör két fő részből áll:
Csapatépítés 55 főAz elmúlt évek laza vezetési stílusa miatt kisebb csoportokban működött a szervezet. Ezekből a laza csoportokból, de elkötelezett munkatársakból csapat kovácsolása. Szeretnénk, ha nálunk a munkatársaknak élmény lenne dolgozni és így a régió vonzó munkahelyévé válnánk.A szervezeten belüli kommunikációs rendszer kialakítása:
erre már vannak terveink és bele is vágtunk, de nyitottak vagyunk új eszközöket is beemelni.Üzleti folyamatok újragondolása a kontrolling rendszer fényébenA kontrolling rendszer bevezetésének irányítása:
folyamatok kialakítása, megszilárdítása. Mérőszám rendszer kialakítása, annak a nyomon követésének kialakítása a csoportvezetők bevonásávalÖnköltségszámítás megvalósítása a kontrolling csapat segítségévelDigitalizációs lehetőségek feltérképezése a szervezetben, azok meghonosításaProfit -és vendégorientált működési rend kialakításaAmi vár rád nálunkSzívet-lelket melengető szálloda egy vidéki kisvárosban, csend és nyugalom, sok zöld és madárcsicsergésEgy fejlesztendő szervezet, aki várja, hogy legyen egy vezetője és legyenek jól látható, élhető keretekHatalmas lehetőség egy nagy potenciállal bíró cég 2.0 működésének kialakításáraInnovatív, nyitott tulajdonosokFoglalkoztatás módjaTöbbféle konstrukcióra is nyitottak vagyunk. Ennek részleteit majd a személyes interjún megbeszéljük.Munkakezdés időpontjaA munkakör nyitott, bármikor betölthető, így minél előbb. De a megfelelő emberre tudunk várni.Akivel szívesen dolgoznánkOlyan felsővezetőt keresünk, akinek van már tapasztalata interim működésben – iparágtól függetlenülEgy csapatvezetőt keresünk, aki a kereteket meghúzva és megtartva, de támogató módon segíti a munkatársakat a csapattá kovácsolódásbanAkinek van tapasztalata üzleti folyamatok, mérőszám rendszer kialakításábanAki a struktúrált működés mellett bevonó vezető isAki gördülékenyen kommunikál minden szinttel és ezt a képességet tovább is tudja adniAki a rendszer felépítése után segít megkeresni az utódját, aki üzemelteti majd a hotelt.Nem szükséges, hogy vendéglátásban legyen tapasztalatod, most az általános menedzsment képességekre és rendszerépítő vénára van szükségünk.Előny, ha a HR területre is van rálátásod, különösképpen a teljesítmény arányos bérezés, munkaidőkeret témákban.