Inside Sales Munkatárs

Fath kft. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Árajánlatok készítése, nyomon követése,kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel e-mailen és telefonon,vevői portfólió kezelése az értékesítő kollégával együtt,az értékesítő munkájának teljes körű támogatása visit riportok rögzítése a rendszerben,vállalatirányítási és CRM rendszer kezelése,egyéb adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása.Nyitott, bizalmon alapú cégkultúra,elismerjük a teljesítményed,bátorítjuk az ötleteid megvalósítását,stabil vállalati hátterünk van, nemzetközi háttérrel,a munka – magánélet határait tiszteletben tartjuk,nyugodt, jó hangulatú légkörben dolgozunk,heti, egyéni és csoportos angol órán vehetsz részt,belső képzéseinkkel segítünk, hogy a munkád a lehető legjobban tudd végezni,versenyképes fizetést adunk,Kelenföldről céges autó hoz-visz, ha szeretnéd,heti home office lehetőség,heti masszázs vár rád.Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás,jó problémamegoldóképesség,kiemelkedő kommunikációs képesség,szeress csapatban dolgozni,középfokú végzettség,MS Office felhasználói ismerete,műszaki beállítottság vagy érdeklődés.Műszaki területen szerzett tapasztalat hasonló munkakörben,szektor ismeret,TIR 2-es, TIR 3-as autóipari beszállítói oldalon szerzett tapasztalattovábbi nyelvismeret:
német, román, lengyel, szlovén, szlovák, cseh