Injection Moulding Technologist

Hays hungary kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cége
Fröccsöntő technológus pozíció nyitott jól ismert nemzetközi elektronikai alkatrész gyártással foglalkozó partnerünk csapatában Komárom-Esztergom megyében.
Az Ön új pozíciója
A fröccsöntő technológus pozícióban a leendő kolléga elsődleges feladata az új termékek bevezetésénél esedékes technológiai fejlesztések/változtatások, illetve próbagyártások indítványozása lesz. Emellett felelős lesz a fröccsöntő gépek programozásáért, a fröccsöntő szerszámok/gépek felügyeletéért, szükség szerinti karbantartásáért a gyártási részleggel együttműködve. A technológus kolléga fogja végezni technológiai oldalról a felmerülő minőségügyi hibák felderítését és szakmai tanácsadóként fog részt venni a gyártócellák optimalizálásában is.
Mire van szüksége a sikerhez
A pozíció betöltéséhez műszaki felsőfokú végzettség (preferáltan polimer szakirány), minimum 5 éves műanyag fröccsöntésben, gyártási területen szerzett technológusi tapasztalat, robotprogram ismeret (pl. Wittmann, Sepro) és magabiztos angol nyelvismeret szükséges.
Mire számíthat partnerünktől
A vállalat az elektronikai piac folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. A vállalat több régióban jelen lévő munkáltató. Partnerünk versenyképes juttatási csomag mellett, kiemelkedő fejlődési lehetőséget, valamint kifejezetten izgalmas projekteket kínál a leendő kollégák számára.
Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.