Ingatlangazdálkodási Munkatárs

Müller drogéria magyarország bt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Bérlőkkel, külsős partnerekkel, közművekkel, hatóságokkal, önkormányzatokkalés társosztályokkal való kapcsolattartás.Ingatlanok bérbeadása, új bérlők felkeresése, bérlemények bemutatása ésaz ezekkel kapcsolatos szerződések előkészítése, módosítása, nyomonkövetése.Ingatlanokkal kapcsolatos beérkező és kimenő számlák kezelése, ellenőrzése és adminisztrálása.Ingatlanok üzemeltetése kapcsán felmerülő feladatok menedzselése, problémák megoldása.Kimutatások készítése és kezelése.Stabil nemzetközi háttér, karrierlehetőség Európa-szerte.Részleges távmunka lehetősége.Cafeteria és Dolgozói kedvezményprogram.Egyéb béren kívüli juttatás lehetősége.Kedvezményes vásárlás üzleteinkben. Helyszín:
1117 Budapest FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
Teljes munkaidő MUNKAKEZDÉS IDEJE:
Azonnal Jelentkezés módja:
Kérjük, német nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "
gombra kattintva küldje.Felsőfokú végzettség.3 – 5 év tapasztalat hasonló munkakörben.Magabiztos NÉMET nyelvtudás szóban és írásban.MS Office programok különösen MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete.Vállalati rendszerekben, épületüzemeltetési, ingatlan nyilvántartási programokban szerzett jártasság.Adatszolgáltatás a könyvelés részére a havi számlakiállításhoz.Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság.Ezdeményező, terhelhető, rugalmas és megbízható személyiség.Gyakorlatias, problémamegoldó és megoldást kereső szemlélet éshozzáállás.