Ingatlanfejlesztési Projektmenedzser

Bayer property zrt. - Sóskút
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Potenciális projektek átvizsgálásaIngatlanfejlesztési projektek teljeskörű koordinációjaProjekt és költségvetési terv készítéseBeruházási ütemterv készítése, projekthatáridők nyomon követéseTervezői és kivitelezői tenderek lebonyolításaTervezői munka irányításaKivitelezői munka követéseA beruházói érdekek, döntések képviseleteEngedélyezési folyamatok irányítása és a fejlesztési projektek engedélyeinek karbantartásaBeruházással kapcsolatos engedélyek megszerzéseHavi, időszakos és esetiriportok készítéseKooperációkon való részvételProjekt és vezetői megbeszéléseken való részvételÉrtékesítés, bérbeadás támogatása Társosztályokkal való kapcsolattartásMegbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőségTeljes munkaidős foglalkoztatásVersenyképes jövedelemFejlődési lehetőség, karrierútKellemes csapat, igényes munkakörnyezetCégautóFőiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség építőmérnök vagy építészmérnökLegalább 3 év szakirányú ingatlanfejlesztés területen szerzett tapasztalatAktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásbanMS Office programok magas szintű ismerete Dinamikus, határozott személyUtazási hajlandóság, B kategóriás jogosítványJó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt