Ingatlanértékesítő

Otthon 13 kft. - otthon centrum - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

A sikeres jelölt feladata lesz új- és használt ingatlanok értékesítéseÜgyfeleink számára tanácsadás az Otthon Centrum által nyújtott komplex szolgáltatási háttér, valamint tudásbázis segítségévelVevői portfolió kezelése, bővítéseMinőségi hirdetési anyagok gyártása videók, profi fotókHirdetési felületek szakmai kezeléseAdásvételi szerződések előkészítéseBetanuló időszakban a fizetés fix+jutalékFolyamatos továbbképzésekSOK PÉNZT akar keresni SOK MUNKÁVALTovábbá kellően agilis, terhelhető, rugalmas, lendületes és felelősségteljes. Szeret önállóan és csapatban is dolgozni, akar dolgozni, esetleg új pályát választana magának és nem irodai munkát keres. Nem előfeltétel a szakmai múlt, mert 3 hónapos betanuló időszakot biztosítunk az új kolléga számára. Számítógép használatának ismerete szükséges és feltétel. A kor nem számít, ha kellően érett és jó kiállású vagy akkor nálunk a helyed!Előny ha beszélsz nyelveket vagy rendelkezel jogi tapasztalattal. Ügyfélközpontú gondolkodásmódÖnálló, megbízható, határozott fellépésJó kommunikációs készségFelhasználói szintű számítógépes ismeretSzorgalomKözépfokú végzettség érettségivel