Ingatlanértékesítő

Otp ingatlanpont kft. - Budapest
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok kielégítése az eladás/vétel folyamata során Biztosítani, hogy az ügyfél komplex szolgáltatásban részesüljönHasznált és újépítésű piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítéseEladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötéseKreatív marketingkampányok, hirdetési portfólió frissítése, a beérkező ügyféligények kezeléseIngatlan bemutatások szervezése és lebonyolításaAktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az ügyletzárásokbanA piacvezető hálózatok közül mi biztosítjuk a legmagasabb jutalékot Pénzügyi tippadással akár többletmunka nélkül jelentős összeggel egészítheted ki bevételedAmennyiben szeretnéd, az OTP Ingatlanpontnál egyedülálló módon pénzügyi termékeket is van lehetőséged értékesíteni, rendkívül széles termékpalettával, szintén kiemelkedő szintű jutalékértMagas márkaismertségünk jelentősen segíti az értékesítési folyamatokatKarrierrendszerünk könnyű előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít mentor, irodavezető, stratégiai partneri iroda nyitás, régióvezető/központi munkatársOlyan központilag finanszírozott szolgáltatásokkal fizetős hirdetési portálok, hirdetésfigyelők támogatjuk munkádat, amely sok hozzáadott értéket adnak munkádhoz, növeli eredményességed és nem téged terhel ennek költségeTeljesen digitális folyamatok nincs papírmunka, Magyarországon egyedüliként az ingatlanközvetítői szakmában kizárólag tableten dolgozunk, mely jelentősen csökkenti az adminisztrációs munkát és a levédetett online KapcsolatIPont szolgáltatásunk jelentősen növeli az ügyfélélménytFolyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzést biztosítunkA csatlakozás első napjától értékesítheted a minőségi, nagy volumenű, sok esetben máshol nem elérhető ingatlan-állományunkatModern irodai infrastuktúraCsapatépítők, sportnapok, gálák, rendszeres értékesítési versenyekHálózatunkon keresztül jelentős kedvezménnyel vehetsz részt a középszintű ingatlanvagyon-értékelő és közvetítő OKJ tanfolyamonAz OTP Csoport integrált stratégiával támogatja a hálózatunkat az eredményes munkavégzésben pl. bankfióki ajánlások, több milliós ügyfélkör eléréseSzeretnél az egyik legjobban fizetett szakmában, a befektetett munkáddal arányosan keresniHeti 40 órás munkavégzés nem okoz problémát az idődet önállóan osztod beÜgyfélközpontú vagy, szeretsz emberekkel foglalkozniVállalkozóként tudsz csatlakozniMinimum érettségivel rendelkezelIngatlanközvetítői tapasztalatIngatlanközvetítői végzettségMNB hatósági vizsga, releváns diplomaÉrtékesítési tapasztalatNyelvtudás