Ingatlanértékesítő

Prime homes kft. - Somogy Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Családias munkakörnyezet, európai jövedelem!A megújult CSOK plusz, és Falusi CSOK programok következtében, az egyébként is működő balatoni ingatlanpiac már most is felpörgés alatt áll!Munkatársaink meg sem álltak az év első hónapjaiban….!Tisztán látjuk, hogy 2024 tavaszán bővítenünk kell a csapatunkat 4 fő balatonboglári, balatonlellei, fonyódi és 2 fő siófokiIngatlanértékesítőkollégával!17 éve sikeresen működő képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégáink, már az első hónapokban elérhetik a több mint 500.000-900.000 forintos jövedelmetFeladatok:
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.Izgalmas változatos munka, rugalmas munkaidőFix jövedelem + teljesítményarányos „mozgóbér”+ passzív jövedelem Nincs rejtett költség, asztalpénz, kötelező marketing hozzájárulásTöbb ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkörTöbb mint 5500 szabadon értékesíthető ingatlan kínálatBiztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőségGyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatássalModern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatásHazai és külföldi partnerirodák együttműködéseTöbb mint 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonságaA tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltételCéltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,Pozitív életszemlélet,Pontosság, munkabírás, rugalmasságAlapvető számítógépes ismeretek.Feddhetetlen előéletMagas szintű kommunikáció,Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,Helyismeret, kapcsolatrendszer,Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség