Ingatlanértékesítő

Lido home kft. - Fejér Megye
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A dunántúli régió legnagyobb ügyfélkörével rendelkező és legnagyobb ingatlanportfólióját kezelő cége várja most a jelentkezésedet, tervezd karriered a Lido Home Ingatlanértékesítőjeként!Több mint 3000 aktív ügyféllel és majdnem 5000 db kínálatunkban lévő ingatlannal dolgozhatsz!Nem szeretnénk feleslegesen kertelni, ez nem egy olyan munka ahol az irodában ülve pénz potyog a kezedbe. Viszont a jól befektetett idő és munka meghozza gyümölcsét!Feladatod lesz:
Eladó/Kiadó ingatlanok felkutatása - vagyis egy portfólió felépítéseÜgyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás - vagyis rengeteg telefonálásIngatlanok bemutatása és értékesítése - vagyis időpontok egyeztetése az ügyfelekkelTárgyalások lebonyolítása - ne aggódj, ebben irodavezetőd is segítségedre lesz!Amit kérünk:
- Díjmentes alapképzésünkön való részvétel 5 oktatási nap- Mentoráláson aktív részvétel- A heti meetingeken való részvétel- Heti 1 nap ügyelet vállalása az irodábanEgyedülálló teljes háttér,nem franchies hálózat vagyunk –saját fejlesztésűrendszerünkben dolgozunk, mind a 12sajátirodánkkal csapatban együtt működünk+ partner irodákkal!Felszerelt, modernirodák– a munkához minden eszköz rendelkezésre áll és mi biztosítjuk.Marketing támogatásés karrier építés lehetősége – nincsenek rejtett költségek, asztalpénzRugalmas időbeosztás – a betanulási időszak után teljesen szabadon osztod be az idődetÉrtékeljük és elismerjük kollégáink munkáját. Ambiciózus kollégáinkat támogatjuk az előre lépésben és ötleteikben!Havi szinten plusz jutalékkal és bónusszal honoráljuk a munkába fektetett energiádat.Éves szinten rendezvények, kinevezések, plusz honorációk valamint csapatépítők várnak téged!+ Kiemelkedőjövedelemre számíthatsz! – Saját magadért dolgozol, abszolúte az térül meg amit te is beleteszel.Mi pedig ahogy láthatod egy ideális keretet/csapatot teszünk hozzá neked!Irodáink ahova várunk téged:
Győr, Székesfehérvár, Kaposvár, Siófok, Keszthely, BalatonalmádiNem jelent gondot a számítógép alapvető használataRendelkezel egy autóval, amit használni tudsz a munkádhozRugalmassággal és motiváltsággal állsz egyúj lehetőséghezÉrettségi bizonyítványVan értékesítési tapasztalatod /direkt, banki, biztosítási, call centeres tapasztalat/Idegennyelv ismerete – német/angol/szlovákVállalkozói szemléletmód az elinduláshoz a vállalkozói nem feltételIngatlanközvetítői végzettség megléte