Ingatlan Értékesítő - Veszprém

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Veszprém
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Eladó/kiadó ingatlanok felkutatása
Megbízási szerződések megkötése
Marketing anyagok elkészítése (pl. fényképek, alaprajz, hirdetési
szöveg)
Hirdetési portfólió összeállítása és a beérkező érdeklődések
kezelése, igények felmérése
Ingatlan bemutatások szervezése és eredményes lebonyolítása
Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az
ügyletzárásokban
Elvárások:
Felsőfokú
Végzettség
Jártasság
Ingatlan közvetítés, banki KKV ügyfélkezelés vagy akár biztosításközvetítés
Területén
Önálló munkavégzésre való képesség
Jó kommunikációs és tárgyalási készségek
Alapfokú angol vagy egyéb nyelvtudás
A munkáltató ajánlata:
Motiváló alapbér és egyéb juttatások
Kihívásokkal teli munkakör
Lendületes vezetői csapat támogatása és teljesítményorientált munkatársak
A munkavégzés helye:
Veszprém
Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémiPartnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.