Ingatlan-Tanácsadó

Creates home kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az értékesítő munkatársunk feladata lesz új és használt ingatlanok értékesítése, bemutatása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkelFolyamatos ingyenes oktatást,képzést biztosítunkRugalmas személyreszabott munkarendben tud dolgozniKimagasló havi bevételi lehetőségElőrelépési lehetőségBelvárosi impozáns környezetbenMunkavégzéshez a szükséges eszközöket biztosítjukszámítógép, asztal, telefonInspiráló ,támogató csapatbanCsapatépítők és közösségi rendezvényekÉvközi és év végi bónuszok!Családias légkörEredmény- és sikerorientáltKiváló kommunikációs készséggel rendelkezikNyitott az új dolgokraKész az elhivatott, önálló munkára és folyamatos fejlődésre;
Jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált csapatban;
Alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezikÉrtékesítésben szerzett szakmai tapasztalat