Informatikus Rendszergazda 6 Órás Munkaidőben

Tiszta energiák kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A vállalat IT hardver infrastruktúrájának szerverek, munkaállomások és az azokon lévő – jellemzően Windows alapú – szoftverek üzemeltetése, rendelkezésreállás biztosításavállalati ügyviteli és egyéb egyedi alkalmazások, szoftverek telepítése, beállítása, rendszerek karbantartása frissítés, hibakezelés, jogosultságkezelésfelhasználók napi szintű operatív IT támogatása, igény szerint segítségnyújtásIT ticketing-rendszer használata, felhasználók problémáinak megoldásaa vállalat rendszereinek monitorozása, és preventív intézkedések javaslata, meghozatala, felhasználók és csoportok adminisztrálása Windows AD és Google Workgroupsszerverek felügyelete, frissítéseIT hálózati aktív és passzív eszközök felügyelete, hibajavításaIT biztonság a vállalat által használt rendszerek frissítésével, ellenőrzésévelüzletfolytonosság biztosítása informatikai eszközök meghatározott időnkénti karbantartása, meghibásodott infrastruktúra szervizelésének intézéseinformatikai és kommunikációs eszközök, kamera- és belépőrendszerek üzembehelyezése, üzemeltetése, adminisztrálása, felmerülő hibák elhárításaIT eszköz- és szoftver licenc nyilvántartás naprakészen tartásaaktív együttműködés az IT csapattal, a társosztályokkalrészvétel IT projektekben, a megfelelő IT infrastruktúra biztosításafelhasználói segédletek, rendszer és egyéb IT dokumentációk készítése és aktualizálásaaz informatikai szabályzat és IT biztonsági alapelvek szerinti munkavégzésdolgozói részesedéssel prémiumszakmai fejlődési lehetőséggelszámos munkavállalói élménnyel izgalmas csapatépítő és családi programokkal stb. Rendkívül támogató, biztonságos légkörreltámogatjuka legalább középfokú szakirányú IT, műszaki végzettségeta legalább 2 éves, közép- vagy nagyvállalati környezetben szerzett informatikai, rendszergazdai munkatapasztalatotWindows szerver telepítésben, adminisztrációban, üzemeltetésben szerzett tapasztalatot AD, GPO, HyperV virtualizációIT infrastruktúra, hálózati ismereteket aktív és passzív elemekWindows 10, 11 üzemeltetésének gyakorlati ismeretétMS Office üzemeltetési, támogatási tapasztalatotGoogle workspace adminisztrációs tapasztalatotSwitch, router, tűzfal, Wi-Fi eszközök ismeretétPC munkaállomások és laptopok hardver szintű ismeretéta hatékony problémamegoldó készségeta segítőkész, figyelmes, empatikus személyiségeta csapatjátékot, a gyors észjárást, a logikus gondolkodásta jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képességetközép- vagy nagyvállalati IT infrastruktúra fejlesztési tapasztalataidIT hálózat, router Mikrotik konfigurációs gyakorlatodkamera- és belépőrendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatodLinux gyakorlati ismeretedhumorérzéked érted és szereted is a humort, de nem tolod túl