Informatikai Biztonsági Sérülékenységmanagement Szakértő

Gránit bank zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

IT biztonsági kockázatelemzési, kockázatkezelési feladatok végrehajtása.Biztonsági trendek figyelése, javaslattétel a védelmi rendszer módosítására, bővítésére, valamint az ezt megvalósító projektekben aktív részvétel.Sérülékenységek nyomonkövetése, érintettség vizsgálata, kezelési tervek készítése;
Sérülékenységvizsgálatokelőkészítése, tervezése, tendereztetése, levezénylése;
Biztonsági projektekben való részvétel;
A Bank szabályzati rendszerében előírt kontrollok megfelelőségének ellenőrzése, tesztelése technikai, folyamati, DRP, BCP;
Napi ellenőrzésben való részvétel, anomáliák detektálása;
Jelentések statisztikák készítése;
Készenlét ellátása.Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások Cafeteria;
Képességeidnek megfelelőpozíció, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
AYCM SportPass tagság:
kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban és az ország több száz sportcentrumában;
Foglalkoztatás módja:
alkalmazott, teljes munkaidő heti 40 óra;
Munkavégzés időtartama:
határozatlan 3 hónap próbaidő;
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8. Home Office lehetőség Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal, kérjük, küldd el pályázati anyagodat a fizetési igényed megjelölésével a lenti "
gombra kattintva.Felsőfokú végzettség,Minimum 3 év Informatikai biztonsági sérülékenységmenedzsment területen szerzett releváns tapasztalat,Angol nyelv aktív használata írásban és szóban egyaránt,Erős precizitás, folyamat illetve rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásDokumentálási készség,Kiváló analizáló és problémamegoldó képesség,Jó helyzetfelismerő képességJó kommunikációs képesség,Önálló, felelősségteljes munkavégzés,Terhelhetőség, Megbízhatóság, Kreatív személyiség,Büntetlen előélet, ellenőrizhető referenciák megléte.Sérülékenységvizsgáló eszközök magabiztos használata;
Magas szintű technológiai ismeretek, specifikációk készítésében szerzett releváns tapasztalat;
CEH, CISA, CISM, KCEH, CISSP vagy egyéb sérülékenységmenedzsmenttel összefüggésbe hozható tanulmány / vizsga megléte.