Információs Munkatárs

Müpa budapest nonprofit kft. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Személyes, telefonos és e-mailen történő ügyfélszolgálat teljesítése.Vendégek, látogatók eligazítása, szükség szerinti kísérete.A házvezetések koordinálása és megtartása igény szerint magyar vagy idegen nyelven.A Müpa programjairól készülő kiadványok tartalmi, formai ellenőrzése.Szóróanyagok kihelyezése és folyamatos pótlása az épületen belül.Programregisztrációk koordinációja.Hűségprogrammal és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos teendők ellátása.Kapcsolattartás az intézmény különböző részlegeivel. A házban zajló rendezvények felügyelete.Dinamikus, barátságos munkahelyi légkör.Változatos, kihívást jelentő feladatok.Professzionális háttér és infrastruktúra, egyedülálló, színvonalas munkakörnyezet.Munkaidő-beosztás szerinti munkarend esti és hétvégi munkavégzés is jellemző.Kiemelkedő kommunikációs készsége van.Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban.Jól kezeli az emberi helyzeteket, empatikus, mediációs képessége kimagasló.Felelősségteljes, megbízható hozzáállása van.Dinamikus, precíz munkavégzés jellemzi.Felhasználói szintű irodai szoftver ismerettel rendelkezik:
MS Office.Kulturális területen és/vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.További idegen nyelvek ismerete.