Importőri Garancia Ügyintéző

Ite bus & truck kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

ITE Bus&
Truck Kft, mint Daimler Truck AG magyarországi hivatalos importőre, a gyártó termékeinek Mercedes-Benz Trucks értékesítését és vevőszolgálati tevékenységét ellátó szervezete keresi új munkatársát garancia és szervizszerződés ügyintéző pozícióba!A munkakörhöz tartozó feladatok:
Teljeskörű Daimler Truck termékkel kapcsolatos garanciális folyamatok, gyártó által meghirdetett visszahívási kampányok ügyintézése és adminisztrálása,Magyarországi szervizhálózatban felmerülő garanciális témák tisztázása, partnerek támogatása a folyamatokban és közreműködés az időszakos garanciális auditok lebonyolításában,Szervizszerződéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, beleértve ajánlat készítés, szerződéskötés adminisztrációja, nyomon követése és lezárása, statisztikák készítése,Kiemelt ügyfelek támogatása a szervizszerződés és garanciális témakörökben.Versenyképes jövedelem,Heti 5 munkanap, home office lehetőséggel,Rugalmas munkaidő,SZÉP kártya juttatás,Egészségbiztosítás,Éves teljesítmény alapú jutalom,Céges okostelefon korlátlan mobilinternettel,Céges laptop.Min. Középfokú végzettség,Járművek javításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat,Szakmai tapasztalat:
min. 1-3 év tapasztalat,IT ismeret:
MS Office,Nyelvismeret:
angol és/vagy német nyelvtudás,Jogosítvány:
min. "
B"
kategória,Egyéb készségek:
Kiváló kommunikációs készség, jó együttműködési készség, jó problémamegoldó készség.Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,Átfogó MS Excel ismeretek nagy adatbázisok kezelése, függvényhasználat, statisztikák készítése,Ügyfélorientált, ügyfélközpontú szemlélet,Konstruktív, proaktív gondolkodásmód,Pontos, precíz, magabiztos munkavégzés.