Húsipari Szakoktató

Kometa 99 zrt. - Kaposvár
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk oktatási folyamatainak megvalósítására és fejlesztésére keressük leendő kollégánkat.Ha szeretnél ebben részt venni, csatlakozz hozzánk Húsipari szakoktató munkakörben. Húsipari duális szakképzésben résztvevő tanulók és felnőttképzésben résztvevők elméleti és gyakorlati oktatása, valamint a vállalathoz belépő új dolgozók képzéseSzakmai vizsgára való felkészítésA munkavégzéshez szükséges szabványok, munkavédelmi előírások, technológiai és húsipari információk megismertetése a diákokkalA szerszámok, eszközök és a berendezések szabályos és biztonságos használatának felügyelete, ellenőrzéseA tanulók/betanulók szakszerű és biztonságos munkavégzésének irányítása és felügyeleteKapcsolattartás a partneriskolákkal, képzőhelyekkel, illetve az oktatásban érintett munkatársakkalA tanulók teljesítményének értékeléseA képzés adminisztrációjának pontos vezetése jelenlét, haladási naplómeghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttereszakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatásarajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni:
releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapszvalódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat oktatási tevékenységének fejlesztésére, és egy piacképes szakma betanítására a jövő generációjánakszakirányú szakképzettség Húsipari szakmunkás, húsfeldolgozó, hentes, hentes és mészáros legalább 5 éves szakmai tapasztalat húsipari területenoktatási/mentori/betanítói tapasztalat húsipari szakirányú elméleti és gyakorlati oktatás terénMicrosoft Office felhasználói ismeretekerős kommunikációs készséggel és pedagógiai érzékkel rendelkezeldinamikusság, kitartás, türelem jellemezkorszerű szakmai ismeretekkel és gyakorlatias szemlélettel rendelkezeloktatói végzettség illetve szakirányú mesterlevélangol nyelvtudás