Hús Pulti Eladó

Vitamin szalon kft - Szeged
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munkatársat keresünk hentes áru eladói pozícióban a Prémium Piacon található Hentes &
Bárdja Húsüzletbe.A munkakörre nem szakképzett hentest keresünk, hanem hús pulti eladót, kinek a kereskedelem terén van némi tapasztalata.Főbb feladatok:
- A vásárlók maximális kiszolgálása és a megvásárolni kívánt áruk igény szerinti előkészítése.- Termékek helyes kezelése, kihelyezése a pultba.- Sajtok vákuumozása.- Higiéniai és HACCP szabályok betartása.- A hús pult, berendezések, eszközök tisztán tartása.- Kasszázás.- Webshopos felület naprakészen tartása.- Rendelések leadása, rendelések fogadása.- Kommunikáció a munkatársakkal.- Biztos, hosszútávú munkalehetőség.- Bejelentett, 8 órás munkavégzés legalább egy szabad hétvégi nappal.- A munkavégzés helye:
Szeged, Algyői út, 72.- Céges rendezvények.- Barátságos környezet, családias hangulat.- Jó koordinációs készség.- Megbízhatóság, önállóság.- Munkatapasztalat a kereskedelem terén.- Üzlethez tartozó szabályok betartása.- Precíz, pontos munkavégzés.- Remek megoldóképesség.- Terhelhetőség.- Előnyt jelent de nem elvárás a szakirányú végzettség.- 1-3 éves kereskedelmi tapasztalat.- Tapasztalat eladói munkakörben.- B kategóriás jogosítvány.