Humánerőforrás Szakreferens

Széchenyi istván egyetem - Győr
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör célja a munkavállalók jogviszonyaival kapcsolatos személyügyi feladatok, az intézményi számfejtési feladatok jogszabályi előírásoknak megfelelő ellátása, a kapcsolódó nyilvántartási és adatszolgáltatási feladatok teljesítéseA HR kontrollinghoz, tervezéshez, beszámoláshoz kapcsolódó, valamint a projektek bérelszámolásaihoz kapcsolódó folyamatok, nyilvántartások kialakítása, működtetése, fejlesztéseSzemélyügyi adatszolgáltatások teljesítéseBekapcsolódás a HR kontrolling, felsővezetői adatszolgáltatások elkészítésébeHatározott idejű 2024. 05.02-2025.06.30 –igKölcsönös elégedettség esetén hosszabbítás lehetséges. Legalább főiskolai szintű BSc szakirányú végzettségWord, Excel, Power Point felhasználói szintű ismereteAngol nyelvismeretRendszerszemlélet, proaktivitás, önálló problémamegoldó képességBüntetlen előélet, cselekvőképességHR, gazdasági szakterületen szerzett szakmai tapasztalat