Hr Szakjogász

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

HR szakjogász
Nyírbátori gyártó partnercégünk bővülő jogi osztályába keresünk tapasztalt kollégát.
Elsősorban a HR osztály támogatása munkajogi kérdésekben Dokumentumok jogi tartalmának felülvizsgálata, elkészítése Polgári jogi szerződések előkészítése, véleményezése Belső jogi szabályok, céges dokumentumok elkészítése, véleményezése A területhez tartozó riportok, kimutatások készítése A cégvezetés és társosztályok támogatása jogi ügyekben
Jogi egyetemi végzettség Jogi szakvizsga Magabiztos polgári jogi és munkajogi tudás 2 év HR osztály operatív támogatásában szerzett tapasztalat Középszintű angol nyelvtudás Multitasking képesség Kiváló kommunikációs képesség Terhelhetőség és rendszerszemlélet MS Office ismeret B kategóriás jogosítvány
Vállalati munkakörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
Cafeteria Bónusz Utazási költségtérítés (30 Ft/km)
Munkavégzés helye
Nyírbátor