Hr Specialista

Mobis parts europe n. v magyarországi fióktelepe - Érdi Járás
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok ellátása szellemi és fizikai munkakörökben egyarántÁlláshirdetések kezelése, önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése és lebonyolításaKapcsolattartás a jelöltekkel, szakmai vezetőkkel, külső szolgáltatókkalA képzési és fejlesztési projektek támogatása, adminisztrációja, képzések szervezéseMunkaidő nyilvántartás napi szintű kezelése, ellenőrzéseTeljes körű HR adminisztráció, vállalatirányítási rendszerek használata, riportok készítéseEgyéb HR projektekben való részvétel, társosztályokkal szoros együttműködésVersenyképes juttatási csomagKiemelkedő összegű Cafeteria juttatás havi bruttó 45. 833 Ft, próbaidő utánBejárás támogatás 40 Ft/km vagy 100% bérlet támogatás, érdi lakosoknak isÉves bónusz, teljesítményértékelés keretébenRugalmas munkaidő, részben otthoni munkavégzés lehetőséggel Hosszú távú perspektívát kínáló, dinamikusan fejlődő, biztos hátterű nemzetközi vállalatModern munkakörnyezetHatározatlan idejű, teljes munkaidős jogviszonyHasonló munkakörben szerzet tapasztalatMagabiztos MS Office ismeretekFolyékony angol nyelvtudásErős problémamegoldó és kommunikációs készségErős szervezési és időgazdálkodási készségHatáridők betartása, precíz adatkezelés