Hr Specialista

Abacus medicine hungary kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Az új kollégák beléptetési folyamatában való részvétel az ajánlat elfogadásától a munkába lépés napjáig;
Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezésében történő segítségnyújtás;
Munkaerőkölcsönző cégekkel való együttműködés az új kollégák beléptetésével kapcsolatosan;
Diákprogram és a diákok foglalkoztatásának támogatása;
Angol nyelvi tanulmányimegállapodások adminisztrációja, szoros együttműködés a Learning &
Development területért felelős kollégákkal;
Rendszerek Nexon és MindKey naprakészen tartása;
Részvétel a bérszámfejtést előkészítő folyamatokban;
Globális és lokális P&
C projektek támogatása;
A napi operatív feladatok ellátása mellett a dolgozók tájékoztatása, segítése a heti fogadóórákon;
Havi riportok készítése. Munka-magánélet egyensúlyának támogatása, rugalmas vezetői hozzáállás;
A havi alapbéren felül negyedéves céges bónusz;
Szbr. 30.000 Ft-os cafetériakeret;
Éves bérfejlesztés;
Munkavállalói ajánlási program magas díjazással nettó 100-150.000 Ft;
Belső pozícióváltás és képzési lehetőség;
AYCM SportPass tagsági támogatás;
6 hónap elteltével Medicover magánegészségügyi szolgáltatás.2-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel munkaerőforrás adminisztráció területén;
Legalább középfokon beszélsz angolul;
A Microsoft Office programokat kifejezetten jól ismered;
Ideális esetben Nexon, vagy más HR kiszolgáló rendszerben való jártassággal rendelkezel. Munkaidőd a következőképpen alakul:
Kötetlen munkarend, napi 8 órában, munkáltató által meghatározott törzsidőben;
Hibrid munkavégzés, home-office lehetőséggel.