Hr Manager (Jász-Nagykun-Szolnok Megye)

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Szolnok
új ajánlat (24/06/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Nemzetközi gyártó Partnerünk részére keresünk leendő kollégát az alábbi pozícióba:

HR Manager (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Feladatok
HR folyamatok működtetésében, kialakításában való aktív részvétel;
HR csapat irányítása, koordinálása, fejlesztése, motiválása;
Toborzás, kiválasztás, a be- és kiléptetési folyamatok koordinálása és az on-boarding támogatása;
Vezetők támogatása szervezeti kérdésekben;
Teljesítményértékelési rendszer működtetése;
Tréningek, oktatások, tudásátadások technikai oldalról történő megszervezése;
GDPR törvényi megfelelőséghez kapcsolódó feladatok ellátása;
Munkavállalók megtartásnak és a társadalmi szerepvállalásnak az erősítése;
Budget készítés a területre vonatkozóan;
Riportolás a gyárigazgatónak.
Elvárások
Multinacionális gyártó/termelő vállalatnál HR területen szerzett több éves tapasztalat;
ha lehet ebből min.
HR vezetőként szerzett több éves tapasztalat;
Magabiztos, aktív angol nyelvtudás;
Lojális életút.
Amit kínálunk
Biztos jövő a vállalatnál;
Támogató és együttműködő szervezet;
Változatos, fejlesztésekre lehetőséget adó munkakör;
Vonzó juttatási csomag és céges autó magánhasználatra.
Munkavégzés helye
Szolnok
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.