Hr Koordinátor

Glt delta kft. - Pécs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzás-kiválasztásfolyamatának teljes körű koordinálása, munkavállalók be- és kiléptetésévelkapcsolatosadminisztráció, továbbá az onboarding folyamat koordinálása, gyári terület támogatása operatív, HR-t érintő témákban, vállalati programjaink és rendezvényeink szervezése és lebonyolításának támogatása, HR területet érintő belső szabályzatok elkészítésében és azok érvényesítésében való részvétel, HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetésében és a HR stratégia megvalósításában való közreműködés, teljeskörű bér- és munkaügyi feladatokban való aktív részvétel, statisztikák, riportok készítése, szakképzésben résztvevő tanulókkal kapcsolatos adminisztrációk, munkaidő nyilvántartás kezelése beosztások, jelenléti ívek, kapcsolattartás a munkavállalókkal, vezetőkkelstabil vállalati háttérversenyképes jövedelememberközpontú vezetésfejlődési lehetőségek cégen belülegy összetartó, fiatalos, segítőkész, szakmai kompetenciák tekintetében fejlett csapat várja az új kollégátlegalább 2 éves HR, munkaügy területen szerzettszakmai tapasztalatközépfokú végzettségkiváló kommunikációs készség, nyitott, kedves személyiségjó problémamegoldó képességprecíz, pontos, önállómunkavégzésfelsőfokú végzettségHR és munkaügyi területen végzett tanulmányok