Hr Irodavezető

Hr fix kft - Debrecen
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Debreceni székhelyű, Munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk, HR Irodavezető munkatársat.Ezek a feladatok várnak Rád:
a hozzád tartozó fizikai kölcsönzési projektek célszámainak teljesítésére való törekvés a toborzókkal és a koordinátorokkal együttműködvea munkaköröd egyik sarkalatos pontja a fluktuáció csökkentése és a partnerünkkel való szoros kapcsolat ápolása, megtartásaaz új partnerek igényeinek teljesítése a csapattala toborzás-kiválasztási feladatokat ellátó toborzók munkájának segítése és támogatásamint minden pozícióhoz, ehhez is tartoznak adminisztratív teendőkbérszámfejtés előkészítése, riportálási feladatok a vezetők felé, statisztikák készítése, jelenléti ívek kezelése, cafeteria, munkaügyi adminisztráció ki-be léptetésekVersenyképes bérezés, megállapodás szerintTeljes munkaidős foglalkoztatásBiztos vállalati háttérSzemélyre szabott karrierút és szakmai továbblépési lehetőségJó hangulatú fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkörCéges mobiltelefon és laptopmunkaügyi tapasztalatlegalább középfokú végzettségmagabiztos, pörgős, proaktív személyiség és kiváló kommunikációs készségszámítógépes programok világának ismerete Word, Excel, Power PointFelsőfokú végzettségB kategóriás jogosítványMunkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat