Hr Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Hejőkürt
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!
HR gyakornok
Feladatok
Önéletrajzok átnézése meghatározott kritériumok alapján
Telefonos előszűrések pályázókkal
Telefonos egyeztetések interjú meghívásokra
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
18. betöltött életév
Magyar és angol nyelvtudás
Precíz munkavégzés
Munkaidő
Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása, napi 8 óra (hétköznap 8:
00-16:
30 óra között)
Heti minimum 20 órában
Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve
Amit kínálunk
Bérezés:
bruttó 2.000 Ft/óra
Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
Hosszú távú diákmunka
Ha autóval jársz dolgozni az utazási költséget térítjük
Munkavégzés helye:
Hejőkürt
Előnyök
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Autó megléte
B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye
Hejőkürt