Hr Generalista

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (26/04/2024)

munkaköri leírás

HR Generalista
Nyírbátori partnerünk számára keresünk HR Generalista kollégát multinacionális környezetbe!
Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése Hirdetések kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és megtartása, ajánlattétel, jelölt adatbázis kezelése Be- és kilépési folyamatok operatív és adminisztratív támogatása Kapcsolattartás a munkaerőkölcsönző és fejvadász cégekkel Tréningek szervezése, nyilvántartása Munkaügyi nyilvántartások vezetése, személyi anyagok naprakészen tartása Aktív részvétel a HR csapat projekt jellegű munkáiban Munkaidő nyilvántartás rendszerének kezelése, karbantartása Jelentések, kimutatások, riportok készítése
Szakirányú, felsőfokú végzettség Legalább 3-5 év HR területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Toborzás - kiválasztásban szerzett jártasság (gyártóközegben szerzett tapasztalat előnyt jelent) Munkajogi alapismeretek Jó kapcsolatépítő és szervező képesség Magabiztos MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point) Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Munkavégzés helye
Nyírbátor,