Hr Generalista / Kiválasztás És Tréning Koordinátor

Hire-one kft. - Tatabánya
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Partnerünk külföldi tulajdonban lévő nagyobb méretű gyártó vállalat.
Részükre, bővülés miatt keresünk ÚJ pozícióba kollégát, releváns tapasztalattal,
Az alábbi pozícióba:
Pozíció leírása:
A leendő kolléga két nagyobb területen fogja a munkáját végezni:
kiválasztás és tréning;
A kiválasztásipozíciójában heti egyszer fizikai, egyéb napokon szellemi pozíciókra vonatkozó kiválasztással fog foglalkozni;
Kapcsolatot tart a szakmai vezetőkkel és részt vesz az interjúkon ő maga is;
A beléptetés már nem az ő feladata lesz, de addig a leendő kollégákkal kapcsolatos adminisztratív feladatokat összefogja;
A másik feladatkörében pedig a tréningek koordinátora lesz:
akár fizikai, akár szellemi pozíciókban dolgozóknak szakmai vagy egyéb képzéseket szervez;
Működteti a már létező tréning és kompetencia rendszert, ill. amennyiben szükséges fejleszti azt.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.