Hr Generalista (Képzés, Szervezés)

Trenkwalder - Szolnok
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Szolnok vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Hr generalistát képzés, szervezés területére a következő feladatok ellátására:

Hr generalista (képzés, szervezés)
Feladatok

  • Külső és belső képzések teljes körű ügyintézése
  • Kapcsolattartás a képző cégekkel
  • Új belépők onboarding folyamatának támogatása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Munkáltatói arculat alakítása (Employer Branding, munkáltatói márkaépítés, HR Marketing)
  • Részvétel HR kommunikációs projektekben és vállalati rendezvények szervezésében
  • Dolgozói jóléti programok koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, felhasználói szintű Ms Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet, átfogó betanulási program
  • Vonzó juttatási csomag (cafetéria, egészségbiztosítás, étkezési támogatás)
  • Éves bónusz
  • Folyamatos képzési lehetőségek