Hr Generalista Fejlesztés Fókusz

Kontron hungary kft. - Budaörs
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

HR csapat tagjaként aktív közreműködés a HR stratégiához illeszkedő folyamatok fejlesztésében, kiemelt fókusszal a képzés és fejlesztés, szervezetfejlesztés területenA hozzád rendelt szervezeti egységek vezetőinek és munkatársainak támogatása HR témákban:
toborzás és kiválasztás, képzés és fejlesztés, új munkatársak beilleszkedésének támogatása, visszacsatolási ciklus menedzselése, csapatkohéziót erősítő aktivitások kezdeményezése és megvalósításuk támogatása, HR projektek koordinációjaSzervezetfejlesztési projektek koordinálásaA feladatkörhöz kapcsolódó HR rendszerek bevezetéséhez, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok menedzseléseMunkavállalói elégedettséget növelő belső programok szervezésében való részvételFelmerülő adminisztratív feladatok elvégzése, riportok, kimutatások készítéseBefogadó, támogató és lendületes csapat vagyunk, emberközpontú vállalati kultúra jellemzi cégünketFolyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzésekkel járulunk hozzá szakmai és személyes fejlődésedhezSzéleskörű juttatási csomagot kapsz prémium lehetőség, rugalmas béren kívüli juttatások, lojalitás elismerése, születésnapi extra szabadnapRugalmas munkavégzésedet home office lehetőség támogatjukModern munkakörnyezetet biztosítunk igényes iroda környezet, korszerű munkaeszközökFizikai és mentális egészség megőrző programunkhoz csatlakozhatsz Rendszeres közösség építő programokon vehetsz részt Kontron Reggeli Ébresztő, nyári Food truck, céges rendezvények, csapatépítő programokKülönböző Társadalmi felelősségvállalás CSR aktivitás részese lehetszCsaládbarát cég vagyunk baba üdvözlő csomag, különböző gyermekeknek szóló programok és aktivitások, apaszabadság támogatás, irodai gyermek játszó sarokÁllatbarát irodaként működünk, bátran magaddal hozhatod kedvenc háziállatodatFelsőfokú szakirányú végzettségMinimum 5 év HR területen szerzett releváns tapasztalatErős üzleti szemléletmód, önálló, nyitott, proaktív személyiségMagas szintű együttműködési és szervezési készségKiváló kommunikációs és problémamegoldó készségPrecíz munkavégzés, eredményorientáltságMinimum középfokú angol nyelvtudásMagabiztos MS Office használatIT szektorban szerzett tapasztalatEmployer branding projektben részvétel