Hr És Adminisztrációs Munkatárs

Sangjin micron hungary kft. - Jászfényszaru
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

HR osztályon dolgozik, de úgy érzi, nem jut elég lehetőséghez? Szeretne önálló, felelősségteljes munkakört? Ön nem csak egy üres pozíciót keres, hanem karriert, fejlődési lehetőséget, esetleg vállalja új területek elsajátítását? Dinamikusan növekvő és hosszú távú lehetőségeket kínáló termelő vállalatunk, HR &
adminisztráció osztályára, Jászfényszarura keresünk HR, illetve adminisztrációs munkatársat.Versenyképes jövedelemVáltozatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőségMunkába járás költségtérítésModern munkakörnyezetFiatal, lendületes csapatHR területen megszerzett 2-3 éves szakmai tapasztalatHatályos munkajogi előírások, jogszabályok alapos ismereteStabil MS Office ismeretekPrecíz munkavégzésJó kommunikációs készség, empátia, segítőkészségJó szervező és problémamegoldó képességNagy munkabírás, önállóság, kitartás„B” kategóriás jogosítvány