Hr Asszisztens (Tatabánya)

Exact systems hungary kft - Old
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Az Exact Systems a világ 13 országában nyújt személyre szabott, komplex szolgáltatásokat partnerei részére, úgy, mint minőség-ellenőrzés, utómunka és mérnöki szolgáltatások.
Tatabányai munkavégzésre keresünk HR asszisztens munkatársat, saját csapatunkba!
Tatabányai munkavégzésre keresünk HR asszisztens munkatársat, saját csapatunkba!Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Főbb feladatok:

Munkaügyi adminisztráció (munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése)
Munkavállalói adatbázis naprakészen tartása
Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel
Támogatásnyújtás munka-, bér- és TB ügyekben a munkavállalók részére
Személyügyi anyagok rendszerezése
Bérelszámolással kapcsolatos reklamációk kezelése
Elvárások :

Rugalmas és proaktív hozzáállás a feladatokhoz
Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
Dinamikus, pozitív, talpraesett személyiség
Nagyfokú rugalmasság és önállóság
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű Word és Excel ismeretek
Előny:

TB és bérügyintézői végzettség és/vagy tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Adó- járulék és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Folyamatos fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség HR szakemberként
Pozitív munkakörnyezet és céltudatos, sikerorientált, barátságos közösség
Rugalmas munkaidő (Home office lehetőség heti 2 nap)
Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
Folyamatos szakmai támogatás
Cafeteria
Notebook, telefon
Munkavégzés helye:
Tatabánya