Hr Adminisztrátor Munkatárs

Hungary helps ügynökség nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság által foglalkoztatottakkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, munkavállalók bérszámfejtéssel, TB ügyintézéssel, valamint szabadság nyilvántartásokkal kapcsolatos tevékenységek ellátása, munka- és tűzvédelmi oktatások és képzések megszervezése, adminisztrálása, a munkavállalók foglalkoztatás-egészségügyi adminisztrációja, kiküldetésekkel kapcsolatos kötelező orvosi vizsgálatok teljeskörű ügyintézése, toborzási- és kiválasztási tevékenységek adminisztrációja és koordinációja, munkaszerződések és munkaköri leírások naprakészen tartása a Jogi Igazgatósággal együttműködvebe- és kilépési protokollok szerinti adminisztratív teendők ellátása, a rendszeres és ad-hoc személyügyi adatszolgáltatások teljesítése, humánügyviteli dokumentumok nyilvántartása, tárolása és iktatórendszerbe való rögzítése, a külső és a belső munkaügyi normarendek és szabályzatok betartása szerinti tevékenykedés. Teljes menedzserszűrés az éves foglalkozás-egészségügyi vizsgálat keretében, SZÉP kártya, BKK bérlet, stabil, folyamatosan fejlődő szervezeti háttér, versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi humanitárius tevékenységben való részvétel, lendületes, elkötelezett, segítőkész csapat, I. kerületi, jól megközelíthető munkahely, barátságos légkör. Felsőfokú végzettség, minimum 2 éves szakmai tapasztalat ennek részeként bérszámfejtési tapasztalat, aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, MS Office felhasználói szintű ismerete. Felsőfokú angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány, valamilyen bérszámfejtő szoftver ismerete, növekedésben lévő szervezetnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.