Housekeeping Supervisor

Párizs property kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A szobák ellenőrzése a szálloda színvonalának megfelelőenKapcsolattartás a Recepcióval és a Housekeeping ManagerrelVendégkérések teljesítéseBetartja és betartatja a baleset- és munkavédelmi rendszabályokatIrányt és példát mutat a Housekeeping részleg személyzeténekBiztosítja a Housekeeping személyzet megfelelő felkészültségétIngyenes munkahelyi étkezésSzületésnapi extra szabadnapBarátságos, összetartó csapatVersenyképes fizetésHosszútávú munkalehetőségIgényes munkakörnyezetFejlődési lehetőség, tréningekKülönböző dolgozói kedvezmények igénybevétele50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Restaurant-banHyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezményekHasonló területen szerzett tapasztalatTársalgási szintű angol nyelvtudásTöbb műszakos munkarend vállalása 8:
00-16:
30 vagy 13:
30 – 22:
00Vendégközpontú hozzáállásMegbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, önállóságPrecíz munkavégzésProaktív, kreatív hozzáállás4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatOpera PMS rendszer ismereteIdegen nyelv ismerete