Housekeeping Supervisor

Hotel yasmin budapest kft. - Szombathely
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
A szállodai szobák és közös helyiségek tisztaságának ellenőrzése
A szobalányok feladatainak koordinálása, munkafolyamataik megszervezése, beosztásuk elkészítése
Az esetleges műszaki hibák ellenőrzése
Fogyóeszközök fogyásának ellenőrzése és nyomon követése
Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
Az ideális jelöltünk:
Hasonló szállodai munkakörben szerzett tapasztalatottal rendelkezik
Vendégorientált és megbízható
Szállodairányítási rendszerhasználat ismerettel rendelkezik
Önállóan végzi munkáját
Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezik
Amit kínálunk:
Kedvezményes szállásfoglalás valamennyi Hilton szállodában
Cafeteria juttatás
Térítésmentes napi étkeztetés
Munkaruha
Tömegközlekedéssel jól megközelíthető hely, a város szívében vagyunk
Térítésmentes képzések