Hostess Munka Debrecen

Trenkwalder magyarország - Debrecen
30+ napja (30/04/2024)

munkaköri leírás

Hostess munka Debrecen
Leírás
Szeretsz emberekkel kommunikálni, szeretnél segíteni miközben zsebpénzt is keresel?
Itt a lehetőség, és közben tehetsz egy jó ügyért is!
Feladatok
Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
Beszélgetés kezdeményezése a szervezet munkájáról
Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése.
Elvárások
Nappali tagozatos aktív jogviszony
17. életév betöltése
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság
Elkötelezettség, lojalitás
Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
Meggyőző beszédkészség
Nyitottság, udvarias viselkedés
Jó kiállás
Amit kínálunk
Bér:
bruttó 2000 Ft/ óra
Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés!
Órabér + kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
Barátokat szerezhetsz, miközben egy jó célért teszel :
Ha tetszik a lehetőség és szeretnél egy fiatalos csapatban jó ügyért tenni, akkor ne habozz tovább és jelentkezz hozzánk! ;
Munkavégzés helye
Debrecen