Hostess, Host

The ritz-carlton, budapest - adria-palace kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szállodánk olasz éttermébe Ottimo érkező vendégek fogadása, asztalhoz kísérése, ültetéseAsztalfoglalások intézéseDélutáni/Esti szervizben való munkabeosztásBKK bérlet a próbaidő lejárta után 3 hónap utánSzép-kártya a próbaidő lejárta után 3 hónap utánMunkába járás támogatása nem budapesti munkavállalóknakFizetett szabadság &
betegszabadságMunkaruhaés tisztíttatásaMűszak alatti étkezés biztosítása reggelire felvágottak, tojás, zabkása, gyümölcs, pékáru;
ebédre és vacsorára salátabár, leves, kétféle főétel, desszert, gyümölcs;
ingyenes kávégép;
snack automata egészséges termékekkel Fejlődési és előrelépési lehetőség akár 6 hónap utánMarriott cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség akár 6 hónap utánMarriott cégen belüli dolgozói kedvezmények kedvezményes szobaárak világszerte a Marriott szállodalánc 30 márkájánál, 20% étel-ital kedvezmény a Marriott Szállodalánc bármely éttermébenKedvezményes szobaárak a Magyar Szállodák és Éttermekhez tartozó hotelek bármelyikébenKedvezményes színház, koncert és múzeum belépőkKedvezmények a szálloda épületében található üzleteiben:
Jo Malone, Bobbi Brown, Twinset, Philipp PleinIrodai masszás, ingyenes jógaBelsős rendezvények, pl. negyed év dolgozója díjátadás, éves dolgozói bál, Dolgozói Elismerési Hét 1 év hasonló munkakörben és könyezetben szerzett tapasztalatKiváló angol nyelvtudásMagabiztos kommunikációFigyelmesség és pontosságCsapatjátékosság