Hostess/Host

Dísz tér gasztronómia korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Miután Spíler Béla visszatért a müncheni Oktoberfestről, egyfolytában csak arra az életteli és vibráló légkörre tudott gondolni. Az a zene lüktetett füleiben éjjel-nappal. A tánc, a nevetés és a baráti beszélgetések jutottak eszébe, valamint a lederhosenben és dirndlben koccintó emberek, a literes söröskorsókat cipelő csinos pincérlányok, meg persze a bratwurst és a pretzel.Nem sokat habozott és belevágott legújabb projektjébe, a Spíler Biergartenbe!Csatlakozz hostessként/hostként egy vagány, egész évben nyitva tartó sörkert csapatához, légy Te is Spíler!Hostként fő feladatod betérő vendégeink fogadása, köszöntése és ültetése. Te leszel az első, akivel vendégeink találkoznak, így elbűvölő, mosolygós és kommunikatív személyiségedre számítunk.Modern munkakörnyezet és felszerelésMinőségi alapanyagok,Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttérFejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkelSporttámogatás AYCM kártyávalBelső ajánlási programDolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeibenRugalmas és kiszámítható beosztás, versenyképes fizetésSzemélyzeti étkezésFiatalos, dinamikus, elhivatott csapatA Spíler Biergarten csapatába Téged keresünk, ha:
Kedves, mosolygós személyiség vagy,még nincs tapasztalatod, az sem baj, mert mindenre megtanítunk;
Készen állsz, hogy egy nyitó csapat tagjaként együtt nyújtsunk felejthetetlen gasztronómiai élményt vendégeinknekHasonló munkakörben szerzett tapasztalat.