Hostess Diákmunka (Debrecen)

Trenkwalder - Debrecen
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az S.O.S. Gyermekfalvak diák segítőit keresik Debrecenben, hogy együtt dolgozzanak egy jó célért!
Feladatok

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
  • Beszélgetés kezdeményezése az S.O.S. Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése.

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Elkötelezettség, lojalitás
  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
  • Meggyőző beszédkészség
  • Nyitottság, udvarias viselkedés
  • Jó kiállás

Amit kínálunk

  • Bér:
    bruttó 2000 Ft/ óra
  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés!
  • Órabér + kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
  • Barátokat szerezhetsz, miközben egy jó célért teszel :

Ha megtetszett a munka, add le itt jelentkezésedet!