Host / Hostess

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A WhiskyNet Kft. Magyarország egyik legnagyobb szeszesital kínálattal rendelkező cége, hiszen több, mint 700 whiskey közül választhatunk online, illetve szakboltjukban. Ha te is szeretnél egy ilyen gyorsan fejlődő cég tagja lenni, csak Rád vár a WhiskyNet csapata!
Feladatok:
Vendégek ültetése, kísérése az asztalokhoz
Itallap átadása, víztöltés
Asztalok letörlése
Elvárások:
Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
Betöltött 18. életév
Magabiztos angol nyelvtudás
Munkaidő
Heti minimum 20 óra vállalása
Keddtől szombatig előre egyeztetett beosztásban
17:
00-01:
00 / 17:
00-02:
00 közötti műszakok vállalása
Munkavégzés helyszíne
Good Spirit Bar
Amit kínálunk
Bruttó 2500 Ft/óra alapbér
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2500 Ft lesz
Hosszú távú diákmunka-lehetőség
Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.