Hitelellenőrzési Munkatárs (Nyíregyháza),

Cofidis magyarországi fióktelepe - Hódmezővásárhely
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

Hitelellenőrzési munkatárs
Feladatok, amikben Rád számítunk:
Elfogadott ügyfélszerződések ellenőrzése
Kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése
Folyósítások engedélyezése
Szerződések aláírása
Postázás előkészítése
A hitelszerződésekkel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció elvégzése
Téged keresünk, ha…
Legalább középfokú végzettséged van (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Office)
Jól bírod a monotonitást
Pontosan, precízen dolgozol
Ügyfélközpontúság jellemez
Szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni
Előny, ha..
Tudsz angolul vagy franciául
Rendelkezel pénzintézeti tapasztalattal
Van tapasztalatod a gépjárműfinanszírozás területén
Ismered a Lízinget
Credit controlling sem áll távol tőled
Miért jó nálunk dolgozni? Mert,…
Jó hangulatú, barátságos légkör és összetartó csapat vagyunk
Stabil nemzetközi nagyvállalati háttérrel rendelkezünk
Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat nyújtunk alkalmazottaink számára (magánegészségügyi szolgáltatás, életbiztosítás, béren kívüli juttatások széles skálája)
Képzési és fejlődési lehetőséget biztosítunk minden munkavállalónk számára
Home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően (heti 2 napban)
A munkavégzés helye és ideje
Nyíregyháza belváros / Budapest, XIII. kerület
Teljes munkaidő