Hibakereső

Z elektronika kft. - Pécs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Feladataid közé fog tartozni:
Hibakeresési feladatok ellátásaTermék tesztelésében való részvételMűszaki leírás alapján történő munkavégzésDokumentációk elkészítéseKapcsolattartás a társterületekkel pl:
gyártástervező, projektvezető, műszakvezetőAz eredményes munkádért biztosítjuk:
Korrekt bérezéstjelenléti bónusztegészségpénztári kártyáthosszútávú, stabil munkalehetőségettiszta, kulturált, modern munkakörnyezetetPécsen belül céges buszjárat biztosítása munkába járáshozvidékieknek 100%-os bejárás támogatás, vonat és buszbérlet esetében egyarántJelentkezz, ha:
Műszaki-, kapcsolási rajz és gerber olvasási készségKözépfokú műszaki végzettség pl.:
műszerészElektronikai gyártástámogatásban szerzett tapasztalatRendszerszintű gondolkodásAsszertív kommunikációs képességFelhasználói szintű IT ismeretekElőnyt jelent számodra:
Angol nyelvismeret

Jelentkezzen most a következőre:
Hibakereső