Helpdesk Vezető

Beck and partners kft. - Pest Megye
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Leendő feladatok:
Ügyfelekkel való kommunikáció és kapcsolattartás
Helpdesk szolgáltatási szerződések hatékony kezelése
Üzleti igények felmérése és feldolgozása
Felhasználók szakmai támogatása távolról vagy helyszínen
Értékesítési és implementációs folyamatok támogatása
Naprakész ismeretek a forgalmazott termékekről
Helpdesk csapat optimalizálása és működésének felügyelete
Oktatások és képzések szervezése a csapattagoknak
Szoros együttműködés az ügyfelekkel
Munkakör betöltésének a feltételei:
Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági és/vagy informatikai területen
Legalább 5 éves tapasztalat menedzseri (vezetői) pozícióban
Aktív erős kommunikáció képes angol nyelvtudás(főként a képviselőkkel való kapcsolattartás és prezentációk tartása miatt)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
B kategóriás jogosítvány
Előnyként veszik:
Informatikai szolgáltatás területén szerzett tapasztalat
SAP Business One ismeret
Amit a megbízónk kínál:
Kiemelkedő alapbér
Havi és éves bónuszok
Céges személyautó(magánhasználatra is)
Home office lehetőség
Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
Munkavégzés pontos helye:
Hibrid munkavégzés Pest megyében
Munkaidő:
Teljes munkaidő, rugalmasan kezelve
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!