Hegesztőmérnök

Acps automotive kft. - Kecskemét
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Hegesztési dokumentációk készítése, karbantartásaHegesztő áramforrások felülvizsgálataÚj termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, hegesztési folyamatok kidolgozásaTermelési hatékonyságot növelő projektek vezetéseVeszteségek, problémák elemzése és megszüntetése, preventív intézkedések meghatározásaÚj eljárások bevezetésének vizsgálata, technológiai átállás koordinálásaReklamáció kezelésben aktív részvételSzakmai fejlődési lehetőségKomplex juttatási csomag:
Havi cafeteria akár a havi bér 20%-a / hónapéves bónusz másfélhavi alapbér vagy operatív bónusz munkakörtől függőenletelepedési támogatásbelépési bónusz bruttó 100000 Fthűségbónuszbaba bónusznyugdíjkezdő támogatásIngyenes buszjárat Kecskemétről és környékérőlKiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyarántIgényes munkakörnyezetVállalati mobilcsomagStabil vállalati háttérFelsőfokú műszaki végzettség gépészmérnök, mechatronikai mérnökHegesztőmérnöki végzettség IWE/EWEMin. 3 éves tapasztalat hegesztési területenMIG/MAG, csaphegesztési eljárás ismereteAcélhegesztés területen szerzett tapasztalatKommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántMS Office programcsomag ismerete és magabiztos használataAnalitikai képesség, adat alapú döntéshozásProjektek Önálló levezényléseTulajdonosi szemléletAutóipari szabványrendszer ISO TS, IATF ismereteNagy darabszámos termelésben szerzett tapasztalatRobotos hegesztésben szerzett tapasztalatTIG és ellenálláshegesztési eljárás ismerete