Hegesztő Operátor

Trenkwalder kft - Szolnok
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Félautomata hegesztő gép kezelése,
Adminisztráció,
Munkaterület tisztán tartása.
Elvárások / Requirements
Középfokú végzettség előnyt jelent, de ha csak lelkes vagy és van számítógépes tapasztalatod, akkor is várunk szeretettel!
Készség a 3 műszakos, 8 órás munkarend vállalására!
Amit nyújtunk / Benefits
Extra magas ÓRABÉR:
Induló br. 1779 Ft-tól!
MÁR AZ ELSŐ TELJES HÓNAPTÓL:
Kávézásra, vagy kedvenc étteremben vacsorázásra szóló Cafeteria, és Minőségi bónusz!
ÉVES BÓNUSZ:
Minőségi és jelenléti alapon, év végi kifizetéssel EGY ÖSSZEGBEN!
Plusz juttatások:
Vásárlási utalványok, Vacsorakuponok, Külföldi utazások és sorsolás alapján megvalósuló extra ajándékok!
Könnyen megtanulható, könnyű fizikai munka!
Ingyenes céges buszjáratok:
Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kenderes, Kengyel, Kisújszállás, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Tiszatenyő, Törökszentmiklós.
Kattints a "
gombra vagy hívj minket a +36 20 373 2969-es telefonszámon, hogy te legyél a következő csapatunk tagja! Ne habozz, a jó lehetőség sosem vár!