Házmester As_1

Leadec kft - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kisebb javítások elvégzése irodabútorok, szaniterhelyiségek stb. a teljes szolgáltatási területen Világítóberendezés kapcsolófunkciójának ellenőrzése az objektumon belül és kívül Fűtési-, hűtési rendszer szemrevételezése és működésének ellenőrzése Általános gondnoki feladatok ellátása Napi szintű ellenőrzés, jegyzőkönyv vezetése Juttatási csomag:
az alapbéren felül mozgóbér, Cafeteria, bejárás és hazautazási támogatás, Dolgozói Ajánló- és Hűség Program, szociális juttatások, vállalati rendezvények Biztonság:
egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre Kihívások:
változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat Karrier:
fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez Végzettség:
szakmunkás Tapasztalat:
1 éves tapasztalat épületüzemeltetés terén Számítógépes ismeretek:
alapfokú Kompetenciák:
problémamegoldó képesség, szolgáltatói orientáció Munkarend:
egyműszakos állandó délelőtt vállalása