Hatósági Ellenőrzés Szenior Szakértő

Petrolszolg kft. - Százhalombatta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország legnagyobb olajipari multijánál dolgozz?
Légy Te is részese egy kiváló csapatnak!
Csatlakozz a Petrolszolg csapatához, mint
A POZÍCIÓHOZ KAPCSOLÓDÓ FELADATOK
Ellenőrzések előkészítése, integrált szervezése és az ellenőrzési tevékenységek irányítása.
A nyomástartó berendezések, és az atmoszférikus tárolótartályok ellenőrzései üzemi környezetben, betartva/betartatva a jogszabályi, szabványi és egyéb előírásokat, valamint a nagyértékű vagy nagy költségvonzatú, a megbízó/tulajdonos üzleti tevékenységét érintő döntések meghozatala.
Azon berendezések nyomáspróba vizsgálatainak irányítása és ellenőrzése (esetenként alvállalkozók bevonásával), melyekre megbízást kapsz.
Az ellenőrzések szakszerű, reprodukálható, azonosítható és nyomon követhető dokumentálása, valamintaz általad elkészített, joghatással bíró okiratok tartalmi és formai megfeleltetése.
Az ellenőrzési eredmények széles körben (vevő, megbízó/tulajdonos alvállalkozó, Petrolszolg Kft. más szervezetei) való megosztása, egyeztetése, valamint a feladat végrehajtása érdekében a szereplők integrálása.
Kapcsolattartás az ellenőrzési tevékenységed során az illetékes hatósággal.
A tevékenységeddel hozzájárulsz a „C-típusú” Ellenőrző Szervezet akkreditált státuszának és az Üzemi Ellenőrző Szervezetként való működésének fenntartásához a követelményrendszerek betartásával.
A SIKERES KIVÁLASZTÁSHOZ SZÜKSÉGES
MSC gépészmérnök / vegyipari gépészmérnök
MS Office ismeretek
Érdekérvényesítő képesség
ELŐNYT JELENT
Nyomástartó berendezés vizsgálói képesítés
Tartályvizsgálói képesítés és vizuális anyagvizsgáló-2 képesítések megléte
AutoCad felhasználószintű ismerete
Olajipari, vegyipari tapasztalat
Karbantartási területen szerzett tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK
Stabil munkahely, hosszú távú karrierlehetőséggel
Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
Országos projektekben való részvétel
Szakmai fejlődés biztosítása
Kiemelkedő béren kívüli juttatást
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
13. havi karácsonyi jutalom
Kiemelt összegű bejárási támogatás
Céges okostelefon (iPhone)
Kedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra is
Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is
Dolgozói kedvezmények
Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél