Hangszertáros

Liszt ferenc zeneművészeti egyetem - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Az Egyetem Hangszertárában található réz és fafúvós, vonós és pengetős instrumentumainak naprakész nyilvántartása, annak ellenőrzése,A hangszerek gondos, szakértő módon kivitelezett tárolása, hangszertípusokra jellemző tárolási szabályok szerintA hangszerek kiadása és bevételezése az Egyetem polgárai számára, ennek adminisztrációja,A hangszerek kölcsönzése során együttműködés az Egyetem más osztályaival,Folyamatos együttműködés a különböző hangszertípusok szakértőivel, azok véleményeinek feldolgozása, valamint javaslattétel a különböző javítási munkálatok elvégzésére,Beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézési feladatok ellátása,Adminisztratív ügyek intézésében az osztályvezető támogatása,A Hangszertár rendjének biztosítása, a munkavédelmi előírások, tűz- és balesetvédelem betartásaIlletmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "
Közalkalmazottak jogállásáról szóló"
1992. évi XXXIII. törvény, valamint a Foglalkoztatási Követelményrendszer rendelkezései az irányadók.A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejűPályázati feltételek:
Középfokú képesítésfelhasználói szintű MS Office ismeret irodai alkalmazásokbüntetlen előélet alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványhangszerismeret, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalatElvárt kompetenciák:
Önálló munkavégzésprecizitásmegbízhatóságA pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Fényképes szakmai önéletrajzvégzettséget, szakképzettséget, esetlegesen meglévő nyelvismeretet tanúsító okiratmásolatoknyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a bírálók és az illetékes testületek megtekinthetikA munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.A pályázat benyújtásának határideje:
2024.05.08.A pályázat elbírálásának határideje:
2024.05.12.A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem honlapjaKözszolgállás