Hálózatüzemeltetési Specialista

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk megkerülhetetlen szereplője a magyarországi pénzügyi szektornak - budapesti központjukba keresnek meglévő hálózatos csapatukba új, tapasztalt kollégát, aki kulcsszereplővé válna a cég HQ-ja, valamint a hozzá tartozó adatközpontok hálózatüzemeltetési és határvédelmi feladatainak ellátásában.
Az IT hálózati és határvédelmi rendszereinek üzemeltetése
A rendszerszoftverek működésének optimalizálása
PaloAlto, F5 BIG-IP és Cisco eszközök üzemeltetése
A vállalatcsoport teljes hálózat és határvédelmi infrastruktúrájának üzemeltetése, fejlesztése, monitorozása, dokumentálása
Elvárások / Requirements
Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat több telephelyes és több adatközpontos hálózati környezet üzemeltetésében
Next-generation tűzfal üzemeltetési tapasztalat
Szakirányú informatikai/műszaki végzettség
Hálózati technológiák (VxLAN, VPN csatornák, WDM(sötétszál), ACL, BGP-Routing) gyakorlati szintű adminisztrátori ismerete
Strukturált gondolkodás, pontos, igényes munkavégzés
Agilis, proaktív hozzáállás
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Amit nyújtunk / Benefits
Éves bónusz
Cafeteria
Home office támogatás
Egészségbiztosítás
Szakmai képzések támogatása
Céges laptop, telefon
Csapatépítő programok
Céges rendezvények