Hálózattechnológiai Szakértő

Mvm émász áramhálózati kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Villamos hálózatok létesítési és villamos berendezések termék szabványok ismerete, változásainak követése, alkalmazása
Tervezők, kivitelezők, üzemeltetők szakmai tevékenységének támogatása a technológia oldaláról
Munkaterületek látogatása, technológiai segítség nyújtás, információ csere kivitelező kollégákkal
Új technológiák megismerése, bevezetésében aktív részvétel, együttműködés az innovációs szakterülettel
Közreműködés az MVM Áramhálózati Kft-k hálózat létesítési ügyrendjének készítésében
Technológiai oktatások szakmai előkészítése és az oktatások megtartása
Beszerzési eljárásokhoz műszaki specifikációk készítése és az ajánlatok műszaki értékelése
Műszaki kapcsolattartás szállítókkal, tervező-kivitelező partnerekkel
Kapcsolattartás társ áramszolgáltatókkal, az MVM Áramhálózati Kft. képviselete műszaki bizottságokbanHosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag éves bónusz, cafeteria
Áramdíj kedvezmény
Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Kedvezményes sportolási és üdülési lehetőségekVillamosmérnök végzettség BSc/MSc, elsősorban erősáramú / villamos-energetika szakirány vagy nem szakirányú, de áramszolgáltatói gyakorlattal rendelkező villamos mérnök, junior mérnökök jelentkezését is várjuk
MS Office csomag felhasználó szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány, vagy annak megszerzése 1 éven belül
Analitikus gondolkodás
Kiváló együttműködési képesség
Jó problémamegoldó képesség
ProaktivitásVillamosenergia iparban szerzett szakmai tapasztalat
Írásos szakmai anyagok megértése angol nyelven