Hálózatirányítási Villamosmérnök Gyakornok Veszprém

E. on észak-dunántúli áramhálózati zrt. - Veszprém
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Feszültségmentesítési igények fogadása, ütemezése, koordinálása, ellenőrzése, engedélyezése.Üzemirányítók napi tevékenységének optimális eloszlásának biztosítása, csúcsok simítása, esetleg másik ÜIK bevonása.Hálózatszámítások végzése.Normál üzemállapot vizsgálata, optimális teherelosztás kialakítása.Kritikus kapcsolási állapotok vizsgálata.Szakmai felügyelet gyakorlása a diszpécser szolgálatok felett.Napi jelentések ellenőrzése, üzemzavarok elemzése, kivizsgálása.Beérkező tervek véleményezése, üzemirányítási szempontok alapján értékelése.ÜIK dokumentációjának naprakészen tartása, ÜIR rendszer adminisztrációja.Az INIS, telemechanikai és SCADA hibák jelzése és továbbítása a megfelelő helyre.Üzemviteli megállapodások készítése, üzembehelyezési programok áttekintése, ellenőrzése, jóváhagyása.Munkabér:
br. 2000-2500 Ft/óraKiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésreSzakmai mentorÜzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáiraSzéleskörű kapcsolati háló építéseInspiráló, nyitott csapatKarrierlehetőségek Munkavégzés helye:
Veszprém Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyalFelsőfokú tanulmányokat folytatsz villamosmérnök területenMin. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz pl.:
vizsgaidőszakMagabiztosan használod az MS Office programokatPontos és precíz munkavégzés jellemezNyitott vagy a folyamatos fejlődésre és tanulásra